Bărbatul care a mers cu un pistol într-un parc din Ploiești a fost reținut

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Bărbatul care a mers cu un pistol într-un parc din Ploiești a fost reținut

Un bărbat a mers, marți, în parcul Mihai Viteazul din centrul Ploieștiului având o armă asupra lui. Polițiștii au fost sesizați printr-un apel la 112, iar la fața locului au fost direcționate mai multe echipaje. Bărbatul a fost încutușat și dus la secția de poliție. ”Cu ocazia examinării preliminare, s-a stabilit că arma în cauză […]
Stiri Ploiesti | Stiri Prahova | Investigatii | Subiecte în exclusivitate

Citeste la sursa