O mașină a intrat pe contrasens și s-a izbit de un TIR, pe DN 1A

Distribuie: FacebookXWhatsApp

O mașină a intrat pe contrasens și s-a izbit de un TIR, pe DN 1A

O șoferiță de 35 de ani ar fi intrat pe contrasens și s-a izbit de un TIR care circula pe sensul opus de mers. Accidentul s-a produs pe DN 1A, în zona Ploiești Vest. Polițiștii au fost sesizați despre producerea accidentului pe data de 23 iunie, în jurul orei 22.00. ”La fața locului au fost […]
Stiri Ploiesti | Stiri Prahova | Investigatii | Subiecte în exclusivitate

Citeste la sursa