Vinicius a făcut show la declarații, după Scoția – Brazilia 0-3: ”Ancelotti mi-a zis că e imposibil!”

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Vinicius a făcut show la declarații, după Scoția – Brazilia 0-3: ”Ancelotti mi-a zis că e imposibil!”

Vinicius a făcut show la declarații, după Scoția – Brazilia 0-3: ”Ancelotti mi-a zis că e imposibil!”
DigiSport

Citeste la sursa