VIDEO – Scandal la Spitalul Județean din Oradea: Mai multe persoane au fost duse la Poliție după ce au amenințat și speriat personalul medical

Distribuie: FacebookXWhatsApp

VIDEO – Scandal la Spitalul Județean din Oradea: Mai multe persoane au fost duse la Poliție după ce au amenințat și speriat personalul medical

Patru persoane din Diosig au fost duse sâmbătă dimineață la Poliție, după un scandal provocat la Secția ATI a Spitalului Județean din Oradea, unde o rudă a acestora murise în cursul nopții. Una dintre ele, o femeie de 52 de ani, este cercetată penal pentru că ar fi amenințat medicul care a sunat la 112.
RSS Feed eBihoreanul.ro

Citeste la sursa