Trei copaci s-au prăbușit din cauza vremii peste un stâlp de electricitate în curtea unui spital din județul Vrancea
Ploile și vântul au produs miercuri pagube în 12 localități din zece județe, potrivit unui bilanț al Inspectoratului General pentru Situații de Urgență. O situație deosebită s-a înregistrat în Vrancea, unde trei copaci au căzut peste un stâlp de electricitate în curtea unui spital.
Știri de ultimă oră și cele mai noi știri pe surse – Știri online