Piteștean reținut după ce a fost prins băut la volan de două ori în aceeași noapte – Jurnalul de Arges

Bărbat reținut după săvârșirea infracțiuni rutiere cu repetiție! Un bărbat de 52 de ani a fost reținut de polițiștii piteșteni, ca urmare a probatoriului rezultat după ce a fost depistat în trafic, în două rânduri, săvârșind infracțiuni la regimul circulației pe drumurile publice. În noaptea de 23 iunie a.c., în jurul orei 23:00, polițiștii din […]
În echipă cu cititorii!