Lucrările de reabilitare la fosta Policlinică Stomatologică din Miercurea-Ciuc au ajuns la un stadiu de 80%
Consiliul Judeţean Harghita a organizat marţi o vizită pe şantierul lucrărilor de renovare a fostei…
The post Lucrările de reabilitare la fosta Policlinică Stomatologică din Miercurea-Ciuc au ajuns la un stadiu de 80% first appeared on .
singurul jurnal independent editat în limba română din județul Harghita