Lucrările de reabilitare la fosta Policlinică Stomatologică din Miercurea-Ciuc au ajuns la un stadiu de 80%

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Lucrările de reabilitare la fosta Policlinică Stomatologică din Miercurea-Ciuc au ajuns la un stadiu de 80%

cladire stomatologie 1

Consiliul Judeţean Harghita a organizat marţi o vizită pe şantierul lucrărilor de renovare a fostei…

The post Lucrările de reabilitare la fosta Policlinică Stomatologică din Miercurea-Ciuc au ajuns la un stadiu de 80% first appeared on .

singurul jurnal independent editat în limba română din județul Harghita

Citeste la sursa