Amendă 10.000 de lei pentru doi ploieșteni care au provocat un scandal la Gara de Vest

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Amendă 10.000 de lei pentru doi ploieșteni care au provocat un scandal la Gara de Vest

Două persoane au fost amendate cu suma totală de 10.000 de lei, după un conflict izbucnit miercuri seară, 23 iunie, în zona Gării de Vest din Ploiești. Incidentul a mobilizat echipaje de poliție și jandarmi, care au intervenit pentru restabilirea ordinii publice. Potrivit informațiilor transmise de Inspectoratul de Poliție Județean Prahova, polițiștii Secției nr. 3 […]

Articolul Amendă 10.000 de lei pentru doi ploieșteni care au provocat un scandal la Gara de Vest apare prima dată în Observatorul Prahovean.

Știri din Ploiești & Prahova

Citeste la sursa