Laurențiu Neghină a preluat conducerea PSD Onești

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Laurențiu Neghină a preluat conducerea PSD Onești

Organizația PSD Onești are, începând de sambata, o nouă conducere. Laurențiu Neghină a fost desemnat președinte al organizației municipale, alături de Adrian Jilcu, prim-vicepreședinte, și Claudiu Găburel, secretar general. Președintele PSD Bacău, europarlamentarul Dragoș Benea, a transmis că noua formulă de conducere reprezintă rezultatul firesc al colaborării politico-administrative din ultimii ani, perioadă în care Oneștiul […]

The post Laurențiu Neghină a preluat conducerea PSD Onești appeared first on Bacau.NET.

Citeste la sursa