Apel al municipalității devene după mai multe acte de vandalism înregistrate în oraș

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Apel al municipalității devene după mai multe acte de vandalism înregistrate în oraș

Administrația publică locală din Deva trage un semnal de alarmă, după ce mai multe acte de vandalism au fost înregistrate, în ultimele zile, în reședința de județ. Reprezentanții primăriei au făcut un apel la cetățeni să dea dovadă de vigilență și să sesizeze polițiștii dacă observă persoane care distrug bunuri publice.   „Un fenomen fără […]

Acest articol Apel al municipalității devene după mai multe acte de vandalism înregistrate în oraș a aparut prima data in Servuspress.

Stiri, Politica, Sport, Editoriale

Citeste la sursa