Fulgy a fost externat de la Spitalul Obregia. Ce mesaj a transmis fiul Vioricăi și al lui Ioniță de la Clejani: „Mă adresez exact ca un lord”

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Fulgy a fost externat de la Spitalul Obregia. Ce mesaj a transmis fiul Vioricăi și al lui Ioniță de la Clejani: „Mă adresez exact ca un lord”

Fulgy a fost externat de la Obregia, după ce a stat în spital aproximativ două luni. El a ajuns acolo după ce a amenințat într-un live pe TikTok că aruncă în aer blocul în care locuiește. Atunci, mascații i-au bătut la ușă, l-au luat și l-au internat. Ce mesaj a transmis Fulgy după externare. Fulgy a scăpat din mâna medicilor. Acesta a fost externat de la Spitalul Obregia, după ce a amenințat într-un live pe TikTok că aruncă în aer blocul în care locuia. Locatarii au sunat imediat la autorități, astfel că fiul Vioricăi și al lui Ioniță de la Clejani
Stiri Prahova, Stiri Ploiesti, Tu alegi

Citeste la sursa