FCSB a renunțat la patru jucători
Clubul FCSB a anunțat miercuri pe canalele oficiale de comunicare că a renunțat la patru dintre jucătorii din lot în vederea sezonului viitor. „FCSB anunță că jucătorii Baba Alhassan, David Kiki, Mamadou Thiam și Daniel Graovac nu vor continua în tricoul roș-albastru în sezonul 2026-2027. Clubul nostru le mulțumește pentru contribuție și le urează mult […]
Articolul FCSB a renunțat la patru jucători a fost publicat initial pe OnlineSport.ro.
Stiri sport, live text si rezultate