Fostul căpitan Bobe Nicolescu, la despărțirea de CSM CSU Oradea: „Am trăit atât de multe momente frumoase”

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Fostul căpitan Bobe Nicolescu, la despărțirea de CSM CSU Oradea: „Am trăit atât de multe momente frumoase”

Bobe Nicolescu este un nume exponențial pentru baschetul orădean. A fost cel mai vechi jucător al echipei CSM CSU Oradea, pentru care a disputat nu mai puțin de 502 meciuri oficiale.
Stiri bihor online

Citeste la sursa