Doi sătmăreni s-au dat de gol singuri! Ce au găsit jandarmii când i-au controlat – PresaSM
În data de 21 iunie 2026, jandarmii din cadrul Inspectoratului de Jandarmi Județean Satu Mare au depistat, în municipiul Satu Mare, două persoane asupra cărora au fost găsite substanțe vegetale susceptibile a avea efecte psihoactive. Primul caz a fost constata…
Ultimele știri, anchete și reportaje de pe PresaSM