Festivalul Înghețatei Bune se apropie: trei zile de muzică, emoție și fapte bune. Totul pentru Casa InimiiLor – Tion

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Festivalul Înghețatei Bune se apropie: trei zile de muzică, emoție și fapte bune. Totul pentru Casa InimiiLor – Tion

În acest weekend, 26–28 iunie, la Muzeul Satului Bănățean din Timișoara, vă invităm să fiți parte din una dintre cele mai frumoase povești ale acestei veri: Festivalul Înghețatei Bune.

Citeste la sursa