FC Botoșani a plecat în cantonamentul din Bulgaria: Marius Croitoru a luat 25 de jucători la Bansko

Distribuie: FacebookXWhatsApp

FC Botoșani a plecat în cantonamentul din Bulgaria: Marius Croitoru a luat 25 de jucători la Bansko

FC Botoșani a plecat astăzi în cantonamentul de vară din Bansko, Bulgaria, acolo unde elevii lui Marius Croitoru vor efectua un stagiu centralizat de pregătire până pe 5 iulie.

Citeste la sursa