Scandal la Spitalul Județean Bihor, provocat de patru persoane nemulțumite de îngrijirile acordate
Polițiștii din cadrul IPJ Bihor au intervenit sâmbătă dimineața la Spitalul Județean de Urgență, unde patru persoane au făcut scandal, nemulțumite de îngrijirile medicale acordate anterior unei rude.
Știri de ultimă oră și cele mai noi știri pe surse – Știri online