Scandal la Spitalul Județean Bihor, provocat de patru persoane nemulțumite de îngrijirile acordate

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Scandal la Spitalul Județean Bihor, provocat de patru persoane nemulțumite de îngrijirile acordate

Polițiștii din cadrul IPJ Bihor au intervenit sâmbătă dimineața la Spitalul Județean de Urgență, unde patru persoane au făcut scandal, nemulțumite de îngrijirile medicale acordate anterior unei rude.
Știri de ultimă oră și cele mai noi știri pe surse – Știri online

Citeste la sursa