Veștea: Sunt un om al dialogului, voi avea o întâlnire cu președintele AUR – ARADON
Premierul desemnat, Adrian Veștea, anunță că va avea o întâlnire cu președintele AUR, George Simion, punctând că este un om al dialogului și înțelege responsabilitatea de a pune capăt haosului politic.