Unul dintre tinerii prinși cu 3 kg de canabis la Braniștea a scăpat de arestul preventiv

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Unul dintre tinerii prinși cu 3 kg de canabis la Braniștea a scăpat de arestul preventiv

Unul dintre cei doi tineri prinși în luna mai cu 3 kilograme de canabis pe raza comunei Braniștea a scăpat vineri de arestul preventiv, după ce Curtea de Apel Cluj a admis contestația acestuia împotriva deciziei Tribunalului Bistrița-Năsăud din 29 mai de prelungire a măsurii, ceilalți doi coinculpați din dosar rămânând în spatele gratiilor. Magistrații […]

Articolul Unul dintre tinerii prinși cu 3 kg de canabis la Braniștea a scăpat de arestul preventiv apare prima dată în Stiri Bistrita – Ziare Bistrita – Gazeta de Bistrita -Stiri online.

Gazeta de Bistrita va aduce cele mai noi Stiri din Bistrita, Ziare Locale, Stiri Online si Ziare din Bistrita

Citeste la sursa