Universitatea Transilvania din Brașov și-a premiat cei mai buni studenți

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Universitatea Transilvania din Brașov și-a premiat cei mai buni studenți

Universitatea Transilvania din Brașov și-a premiat și în acest an șefii de promoție de la toate cele 18 facultăți. Ca în fiecare an, studenții care de-a lungul celor 3, 4 sau 6 ani de studii de licență au avut cele mai mari medii anuale din facultate, au fost recompensați de către conducerea Universității. Într-un cadru […]

Articolul Universitatea Transilvania din Brașov și-a premiat cei mai buni studenți apare prima dată în Știri din Brașov.

Citeste la sursa