UNGARIA | Un angajat al unui spital aduna si mânca resturi din corpuri umane. Bărbatul a fost arestat

Distribuie: FacebookXWhatsApp

UNGARIA | Un angajat al unui spital aduna si mânca resturi din corpuri umane. Bărbatul a fost arestat

Un bărbat de 30 de ani, brancardier într-un spital din Budapesta, a fost reţinut şi ulterior plasat în arest la domiciliu cu brăţară electronică de monitorizare, după ce în locuințele și mașina sa a fost găsită o colecție macabră de rămășițe umane: cranii, oase, piele de pe față, un picior, un creier și o inimă…
Ziar cu spirit critic

Citeste la sursa