Un român a fost prins cu 139 de telefoane furate în timpul unui festival din Barcelona. A încercat să fugă cu autobuzul
Un român de 25 de ani a fost prins de poliția din Barcelona și acuzat că a furat 139 de telefoane în timpul unui festival.
Ziar de anchete si investigatii in exclusivitate din Iasi