Un patron din Satu Mare a folosit contribuțiile angajaților ca să-și construiască propria casă – PresaSM
Un administrator de firmă din județul Satu Mare a fost condamnat de Judecătoria Satu Mare după ce, timp de peste doi ani, a reținut de la angajați impozitele și contribuțiile obligatorii, dar nu le-a virat la bugetul de stat. În schimb, banii au fost folosiți …
Ultimele știri, anchete și reportaje de pe PresaSM