Un pacient de 80 de ani, salvat printr-o procedură minim invazivă la Spitalul Județean Arad – ARADON
ARAD. Un pacient în vârstă de 80 de ani, diagnosticat cu o tumoră a căilor biliare care îi bloca complet canalele biliare, a fost tratat cu succes în noua sală de endoscopie intervențională din cadrul Secției Clinice Gastroenterologie a Spitalului Clinic Județean de Urgență Arad.