Un italian cu un autoturism înmatriculat în România a primit o amendă uriașă după o singură greșeală la graniță. Regula pe care mulți români o ignoră
Un cetățean italian cu 65.000 de euro ascunși într-un autoturism înmatriculat în România a fost amendat cu 13.200 de euro. Află ce reguli trebuie să respecte românii atunci când transportă peste 10.000 de euro în numerar peste granița Uniunii Europene.
Jurnalul