Un deputat liberal îi răspunde Olguţei Vasilescu: „Cei care încearcă să întoarcă PNL în trecut vor avea o surpriză”
Deputatul Ionel Bogdan îi răspunde Liei Olguţa Vasilescu, arătând că PSD a generat această criză prin moţiunea de cenzură depusă alături de AUR şi a aruncat România într-o perioadă de instabilitate pe care o putea evita. El precizează că singurul plan al PSD este să rupă şi să controleze PNL. „Nu, doamnă nu a venit cu nicio soluţie. PSD a generat această criză prin moţiunea de cenzură depusă alături de AUR şi a aruncat România într-o perioadă de instabilitate pe care o putea evita”, transmite deputatul PNL, într-o postare pe Facebook. Ionel Bogdan arată că, după moţiune, singurul plan al
Stiri Prahova, Stiri Ploiesti, Tu alegi