Un adolescent de 15 ani s-a înecat, în județul Bihor. A fost găsit la o adâncime de trei metri

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Un adolescent de 15 ani s-a înecat, în județul Bihor. A fost găsit la o adâncime de trei metri

Un adolescent de 15 ani a murit, miercuri, în Balta de la Şimian, judeţul Bihor. Doi băieţi au intrat în apă, dar doar unul a reuşit să iasă. Cel de-al doilea a fost găsit la aproximativ 8 metri de mal, la o adâncime de circa 3 metri.
Ziar de anchete si investigatii in exclusivitate din Iasi

Citeste la sursa