Trei sibience au obținut Locul I la atletism – Sibiu 100

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Trei sibience au obținut Locul I la atletism – Sibiu 100

În 20 iunie a.c., pe Stadionul „Iolanda Balaș Soter” din capitală s-a desfășurat Campionatul Municipal București / Cupa Municipiului București. La proba de atletism, trei sibience s-au clasat pe locul I, dominând probele de juniori. Cele trei campioane sunt: Tabita Teușan – Locul I la proba de 400 m, cu timpul de 56.27 secunde. Ștef […]

Articolul Trei sibience au obținut Locul I la atletism apare prima dată în Sibiu 100.

Ziar cu rădăcini în Sibiu și privirea spre lume – local prin voce, global prin perspectivă. Online și tipărit săptămânal- 35.000 exemplare

Citeste la sursa