Toma: „PSD ar fi trebuit să rămână în guvern și să continue reformele”

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Toma: „PSD ar fi trebuit să rămână în guvern și să continue reformele”

Primarul Buzăului e marginalizat în PSD pentru curajul de a spune două adevăruri. Două adevăruri dureroase, care nu ne convin,

Articolul Toma: „PSD ar fi trebuit să rămână în guvern și să continue reformele” apare prima dată în Buzoienii.ro.

Știri din Buzău

Citeste la sursa