Toate intrările în oraș vor fi modernizate. Primarul Gentea a notificat Vama Pitești – Jurnalul de Arges

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Toate intrările în oraș vor fi modernizate. Primarul Gentea a notificat Vama Pitești – Jurnalul de Arges

Primăria Municipiului Pitești continuă programul de reabilitare a căilor de acces în oraș, obiectivul asumat fiind ca toate intrările în municipiu să arate exemplar. Un prim exemplu de succes este Calea Drăgășani, zonă care a primit un aspect complet reînnoit, dar și modelul de amenajare folosit la Podul peste Râul Doamnei a lăsat o impresie […]

În echipă cu cititorii!

Citeste la sursa