Și Băluță nu mai vine! Oricum poarta s-a închis pentru el
Transferul lui Alexandru Băluță la Politehnica a picat în ultimul moment. Și asta pentru că fostul jucătorul de la Craiova și FCSB juca la două capete fiind în discuții și cu Chindia. Clubul bănățean i-a oferit un timp de gândire de trei zile, nicio secundă mai mult. Cum Băluță încă ezita, Politehnica a închis ușa…
The post Și Băluță nu mai vine! Oricum poarta s-a închis pentru el appeared first on deBANAT.ro.
Stiri locale din Timisoara, Stiri din Banat, Comentarii politice, Editoriale sportive, Noutati banatene