Șefii Pentagonului s-au răzgândit: impun din nou vaccinarea obligatorie după ce sute de militari s-au îmbolnăvit

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Șefii Pentagonului s-au răzgândit: impun din nou vaccinarea obligatorie după ce sute de militari s-au îmbolnăvit

Șefii Pentagonului s-a răzgândit și impun din nou vaccinarea obligatorie a militarilor. Asta după ce sute de militari s-au îmbolnăvit de gripă. Cei mai mulți militari au ales să nu se vaccineze atunci când șefii au făcut vaccinarea opțională.
Știri de ultimă oră și cele mai noi știri pe surse – Știri online

Citeste la sursa