Salontanul Zodier a lansat „Telefonul”, prima piesă cântată cu mentorul său, The Motans (VIDEO)
Cântărețul bihorean Zodier, pe numele real Eduard Bondar, a lansat vineri melodia „Telefonul”, interpretată alături de The Motans, artistul care i-a încurajat începuturile în muzică și l-a ajutat să ajungă la Global Records.
RSS Feed eBihoreanul.ro