„Să fim veseli, ca să nu fim triști!”: Divertis vine la Oradea, în parcul Muzeului Țării Crișurilor

Distribuie: FacebookXWhatsApp

„Să fim veseli, ca să nu fim triști!”: Divertis vine la Oradea, în parcul Muzeului Țării Crișurilor

Orădenii sunt invitați la o seară de umor cu unul dintre cele mai cunoscute grupuri de comedie din România. Divertis va prezenta „Gala Comediei” vineri, 26 iunie, de la ora 21, în parcul Muzeului Țării Crișurilor. Participarea este gratuită.
RSS Feed eBihoreanul.ro

Citeste la sursa