Românii vor putea retrage de la bancomatul oricărei bănci ce sumă vor ei, nu doar cea prestabilită, cum e acum (proiect)
Românii vor putea retrage de la bancomatele oricărei bănci ce sumă vor ei, nu doar suma prestabilită, cum e acum, potrivit unui proiect de lege. Situația este cu atât mai nedreaptă, cu cât posesorii de carduri plătesc oricum o taxă la alte bănci.
Ziar de anchete si investigatii in exclusivitate din Iasi