România intră într-o lună de caniculă. Ce temperaturi ne așteaptă în următoarele patru săptămâni
România va traversa o perioadă cu temperaturi mai ridicate decât cele normale pentru sfârșitul lunii iunie și aproape întreaga lună iulie, arată cele mai recente date publicate de Administrația Națională de Meteorologie (ANM). Potrivit estimărilor meteorologice pentru intervalul 29 iunie – 27 iulie, vremea va rămâne predominant călduroasă, iar în mai multe regiuni ale țării […]
Articolul România intră într-o lună de caniculă. Ce temperaturi ne așteaptă în următoarele patru săptămâni apare prima dată în Observatorul Prahovean.
Știri din Ploiești & Prahova