Rogobete îl invită pe Bolojan să meargă cu el într-un spital: „La patul bolnavului nu există propagandă”

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Rogobete îl invită pe Bolojan să meargă cu el într-un spital: „La patul bolnavului nu există propagandă”

Alexandru Rogobete, fostul ministru al Sănătății, i-a transmis sâmbătă seară un nou mesaj lui Ilie Bolojan, pe care îl invită să meargă împreună într-un spital.
Știri de ultimă oră și cele mai noi știri pe surse – Știri online

Citeste la sursa