Reprezentanții Primăriei Călărași au participat la lansarea Centrului Național de Etică, de Ziua Funcționarului Public

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Reprezentanții Primăriei Călărași au participat la lansarea Centrului Național de Etică, de Ziua Funcționarului Public

În data de 23 iunie 2026, reprezentanții Primăriei Municipiului Călărași, respectiv viceprimarul Gheorghe Stoian și consilierul de etică al instituției, Nelu Dobre, au fost prezenți la București, la evenimentul „Oameni pentru Oameni! Recunoaștere, Integritate și …
Cotidian online de știri

Citeste la sursa