Primul vizitator al noii expoziții de la Muzeul „Constantin Brâncuși”

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Primul vizitator al noii expoziții de la Muzeul „Constantin Brâncuși”

Fostul ministru al Culturii, András István Demeter, a vizitat sâmbătă Muzeul Național „Constantin Brâncuși”. Acesta a devenit primul vizitator al expoziției de pictură „Hercule is Cyborg”, deschiderea oficială având loc sâmbătă la ora 17:00.    „Am…
Ultimele articole de pe pandurul.ro

Citeste la sursa