Primarul Vergil Chițac vrea să mai dea 500.000 de lei pentru revista Tomis, pe care o laudă pentru „prezența importantă” pe online: are 256 de urmăritori pe Instagram și 894 de urmăritori pe Facebook
Primăria Constanța vrea să acorde încă 500.000 de lei Fundației „Pontica”, instituție înființată chiar de municipiu, pentru editarea și susținerea Revistei Tomis. Proiectul de hotărâre a fost inițiat de primarul Vergil Chițac și urmează să fie analizat și eventual votat de Consiliul Local Constanța. Fundația „Pontica” este condusă de Alin […]
Articolul Primarul Vergil Chițac vrea să mai dea 500.000 de lei pentru revista Tomis, pe care o laudă pentru „prezența importantă” pe online: are 256 de urmăritori pe Instagram și 894 de urmăritori pe Facebook a aparut prima oara pe Constanța 100%.