Primăria Băicoi va premia, și în acest an, elevii cu performanțe la olimpiadele școlare

Primăria Băicoi va premia, și în acest an, elevii cu performanțe la olimpiadele școlare. Ceremonia este programată la Casa de Cultură din oraș, joi 2 iulie. Pentru a încuraja copiii să învețe cât mai bine, autoritățile locale au instituit o tradiție care se bucură de un real succes. La final de an școlar, elevii din […]
Articolul Primăria Băicoi va premia, și în acest an, elevii cu performanțe la olimpiadele școlare apare prima dată în Ziarul de Ploiesti, stiri Prahova.
Stiri Ploiesti si Prahova. Afla de pe Ziarul de Ploiesti noutatile din: stiri locale, politica, eveniment, administratie, social, economic, international, monden si sport.