Pompierii orădeni au adus răcoare în Parcul Magnolia, în plin cod roșu de caniculă

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Pompierii orădeni au adus răcoare în Parcul Magnolia, în plin cod roșu de caniculă

Pompierii din Oradea au avut, duminică seara, 28 iunie, o misiune mai puțin obișnuită în Parcul Magnolia.
Stiri bihor online

Citeste la sursa