Petrișor Peiu anunță că se retrage din conducerea AUR dacă partidul decide să voteze Guvernul Veștea

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Petrișor Peiu anunță că se retrage din conducerea AUR dacă partidul decide să voteze Guvernul Veștea

Liderul senatorilor AUR, Petrișor Peiu, a declarat luni, la Antena 3 CNN, că se va retrage din conducerea partidului și, cel mai probabil, din funcția de lider al grupului parlamentar din Senat dacă formațiunea condusă de George Simion va decide să voteze pentru învestirea Guvernului Veștea. „Să mă retrag din prim-planul vieții publice, să stau …
Știri Non Stop. Citește doar ceea ce merită.

Citeste la sursa