Pe caniculă, Paraschiva Borș a adus bronzul în Bistrița-Năsăud, de la Campionatul Mondial Masters de alergare montană din Cehia

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Pe caniculă, Paraschiva Borș a adus bronzul în Bistrița-Năsăud, de la Campionatul Mondial Masters de alergare montană din Cehia

Bistrițeanca Paraschiva Borș a reușit să aducă medalia de bronz în Bistrița-Năsăud, de la Campionatul Mondial Masters de alergare montană, care s-a desfășurat ieri, în Cehia. Sportiva a mărturisit că și la competiție, căldura a fost greu de suportat. Paraschiva Borș a reprezentat România, la Campionatul Mondial Masters de alergare montană, care s-a desfășurat ieri, […]

The post Pe caniculă, Paraschiva Borș a adus bronzul în Bistrița-Năsăud, de la Campionatul Mondial Masters de alergare montană din Cehia appeared first on Bistrițeanul.ro.

Ziar online din Bistrița-Năsăud | Știri locale și reportaje din Bistrița

Citeste la sursa