Ovidiu Popescu se desparte de CSM Reșița după aproape un deceniu petrecut în club – Caon.ro

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Ovidiu Popescu se desparte de CSM Reșița după aproape un deceniu petrecut în club – Caon.ro

REȘIȚA – O schimbare importantă se produce în structura tehnică a CSM Reșița. Ovidiu Popescu, coordonator al centrului de copii și juniori și antrenor secund al echipei de seniori, și-a anunțat plecarea din cadrul clubului, urmând să își încheie oficial activitatea la 30 iunie 2026. Noul șef al centrului este Boșco Vișatovici! Decizia pune capăt […]

The post Ovidiu Popescu se desparte de CSM Reșița după aproape un deceniu petrecut în club appeared first on Caon.ro.

Caon.ro

Citeste la sursa