ORAȘUL SE DEZINTEGREAZĂ LA PROPRIU! Copac putrezit prăbușit peste cablurile electrice pe strada Torcători. Ploieștenii, la un pas de moarte în timp ce Polițeanu se ceartă pe Facebook!

Distribuie: FacebookXWhatsApp

ORAȘUL SE DEZINTEGREAZĂ LA PROPRIU! Copac putrezit prăbușit peste cablurile electrice pe strada Torcători. Ploieștenii, la un pas de moarte în timp ce Polițeanu se ceartă pe Facebook!

În timp ce primarul Mihai Polițeanu își consumă energia și timpul scriind romane pe rețelele sociale și gestionându-și armatele de troli, municipiul Ploiești se prăbușește, la propriu, peste cetățeni. O nouă dovadă strigătoare la cer a lipsei totale de gospodărire a avut loc astăzi pe strada Torcători, unde un ditamai copacul putrezit s-a prăbușit peste rețeaua de cabluri. Incidentul a creat un risc iminent de electrocutare pentru trecători și șoferi, într-o zonă complet lăsată de izbeliște de actuala administrație. ​O minune că nu a murit un copil! Cablurile electrice, transformate în capcane mortale ​Imaginile surprinse la fața locului sunt de-a
Stiri Prahova, Stiri Ploiesti, Tu alegi

Citeste la sursa