O plajă bună e o plajă luată cu japca! Nimeni nu-i controlează pe „pirații” nisipului din stațiunile de la malul mării

Distribuie: FacebookXWhatsApp

O plajă bună e o plajă luată cu japca! Nimeni nu-i controlează pe „pirații” nisipului din stațiunile de la malul mării

Anul acesta, sezonul estival a debutat fără plaje amenajate, iar cei care au câștigat licitațiile foarte târziu vor avea probleme grave, pentru că autorizațiile pentru construirea și amenajarea sectoarelor de plajă vin foarte greu.
Jurnalul

Citeste la sursa