O persoană este resuscitată în urma accidentului de la ieșirea din Adjud

Distribuie: FacebookXWhatsApp

O persoană este resuscitată în urma accidentului de la ieșirea din Adjud

Astăzi, 25 iunie a.c., în jurul orei 09.15, polițiștii din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Vrancea au fost sesizați, prin apel 112, cu privire la producerea unui accident rutier pe DN 2 E85, în afara municipiului Adjud. Din primele verificări efectuate la fața locului a rezultat că un autoturism care se deplasa din direcția Bacău […]

Post-ul O persoană este resuscitată în urma accidentului de la ieșirea din Adjud apare prima dată în Vrancea24.

Află azi ce îți aduce ziua de mâine

Citeste la sursa