Nu a rezistat mult în libertate: a furat din mașini și a ajuns din nou în arest
Un individ care abia fusese eliberat din închisoare în luna mai nu s-a putut abține și a furat. El a sustras bunuri din două autoturisme din Arad și a ajuns din nou în arest, primind mandat de arestare preventivă pentru 30 de zile. „În data de 18.06.2026, în jurul orei 13:30, inculpatul B.I.G.I., profitând de […]
Știri de ultimă oră
